Dobré blogy (2. časť)

Je ťažké orientovať sa v záplave blogov a dobré, kvalitné blogy pred nami zostávajú často ukryté. Vôbec neplatí pravidlo, že blog s tisíckou pravidelných čitateľov je kvalitný, zaujme nás a informácie o ktorých autor/ka píše sú pre nás prínosom. Preto som sa rozhodla so svojimi čitateľmi podeliť s tipmi na dobre blogy, ktorých čítanie určite nie je stratou času.
zdroj


Save on beauty - denník beauty blogerky: blog píše Clair Clairmont a ako už názov napovedá ide o blog so zameraním na recenzie kozmetiky. Clair má obrovskú záľubu (až úchylku) v krémovaní nôh, rúk a balzamovaní pier. Páči sa mi jej sarkastický štýl písania a svojský druh humoru. Určite sa vám bude na jej blogu páčiť. KLIK
Awards4beauty: blog píše Veronika, ktorá si hovorí New Bridget. Veronika študovala strednú školu so zameraním na farmáciu a zrejme od toho sa odvíjajú jej recenzie, ktoré prinášajú podrobnú analýzu zložiek kozmetických prípravkov. Ide o blog, vďaka ktorému sa nielen dozviete čo je nové v kozmetickom priemysle, ale hlavne sa dozviete, ako na nás jednotlivé zložky prípravkov pôsobia. KLIKLoriHorton alebo DebieElová: nový blog, ktorý prevádzkuje študentka grafického designu (resp.  niečoho so zameraním na design) a  na blogu to aj vidieť. Lori vyrába veľmi pekné šablóny na blog a po nociach prepracúva vlastné i prevzaté návody ako vylepšiť design blogu. Myslím, že ak bude v tvorbe pokračovať  budeme o nej ešte počuť. KLIK


Zaujali vás tieto blogy?

Komentáre

 1. Saveonbeautyblog zbožňujem aj keď ho nepoznám dlho :) Claire je super, naozaj pútavo píše a ako ty hovoríš, jej humor je proste skvelý :) Awards4beauty poznám tiež, hoci tiež len krátko, no súhlasím s tvojou voľbou dať ho medzi dobré blogy, pretože si to taktiež naozaj zaslúži :) Tretí blog nepoznám, ale vyzerá zaujímavo :)
  Teším sa na ďalšiu časť tohto seriálu, alebo ako ho nazvať :D :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fíha. Takže aj ja mám dobrý blog? :-) Ďakujem. :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Veľmi ďakujem za tieto tipy, hneď som si všetky pridala k sledovaným :) Veľmi rada objavujem nové blogy, ktoré zaujmú. Takisto ako som objavila práve dnes teba :)
  Katik z .BeautyMissfits.

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Rado sa stalo. Najdes tu aj prvy diel dobrych blogoch a urcite planujem napisat aj dalsie pokracovanie.

  OdpovedaťOdstrániť

Zverejnenie komentára

♥ ĎAKUJEM ZA KOMENTÁR ♥

Obľúbené príspevky